„Oczko” – kupujemy i wspomagamy.

„Oczko”, przemiły piesek będący pod opieką Fundacji „Jedno serce nie da rady” cierpi na alergiczne zapalenie skóry i niezbędne jest podawanie specjalistycznej karmy oraz leku Apoquel.

Postanowiliśmy pomóc  przeznaczając na zakup karmy oraz leków środki uzyskane ze sprzedaży oferowanych przez nasz sklep produktów w okresie do 31 października, z zastrzeżeniem niżej określonych warunków.

Przede wszystkim zachęcamy do zakupu szczególnie proponowanych przez nas karm suchych z których sprzedaży przeznaczamy całość środków na cel będący przedmiotem naszej akcji. Są to:

–  doskonałe bezzbożowe karmy dla psów Canagan, Essential Foods, Eden , z zawartością mięsa 60-80%,

– bezzbożowe karmy dla kotów Canagan i Jaguar o zawartości mięsa 70-80%,

–  karmy Saba, spośród których oferujemy w bardzo przystępnej cenie nasz hit sprzedażowy dla dużych psów „Saba 52% mięsa”.

Gwarantujemy ceny konkurencyjne w stosunku do ofert sklepów internetowych. Dodatkowo stwarzamy możliwość zapoznania się z karmami przez udostępnienie darmowych próbek lub sprzedaż niewielkich ilości testowych – testowanie karm

Akcją mogą być objęte również wszystkie inne towary będące w ofercie sklepu. W tym wypadku na powyższy cel przeznaczamy uzgodnioną z Fundacją część środków pozyskanych ze sprzedaży. W tej kategorii produktów zachęcamy do zwrócenia  uwagi na oferowane w promocyjnych cenach towary kilku renomowanych marek t.j. konserwy dla psów Canagan, konserwy dla kotów Gussto czy też produkty Tropiclean z zalecanymi dla alergików szamponami bezchemicznymi. Pamiętamy również o właścicielach zwierząt oferując:

– koszulki i bluzki z wizerunkami różnych ras psów i kotów,

– Futrossawkę – duński patent na usuwanie sierści z dywanów, tapicerki, ubrań ( w Białymstoku umożliwiamy przetestowanie produktu przed zakupem).

Ze względu na zróżnicowanie lokalizacyjne osób chcących zaangażować się w naszą akcję pomocową wyodrębniliśmy dwa warianty ofertowe:

Wariant 1 – osoby zamieszkałe w Białymstoku i miejscowościach przyległych.

Towary można nabyć w naszym sklepie stacjonarnym (Białystok ul.Armii Krajowej 19A) lub możemy je dowieźć do domu zamawiającego (warunki dowozu  –  płatności,dostawa). Stosujemy ceny obowiązujące w sklepie stacjonarnym (często niższe niż w sklepie online). Ceny  karm Canagan, Essential Foods, Eden , Jaguar,  Saba i inne promocyjne – promocje – sklep stacjonarny. Ceny innych karm suchych dostępnych w sklepie (nie pełna oferta Taste of the Wild, Brit, Wiejska Zagroda, Fish4Dogs, Nature, Royal Canin, Josera, Butchers) do ustalenia – kontakt .

Wariant 2 – osoby zamieszkałe poza Białymstokiem.

Towary można zamówić przez nasz sklep internetowy lub telefonicznie, mailowo – kontakt. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny. Zamawiając przez sklep internetowy dopisujemy w uwagach do zamówienia hasło „Oczko”. Dopuszczamy możliwość wysłania karm suchych w ilościach pozwalających na ich przetestowanie – testowanie karmz zachowaniem cen ze sklepu stacjonarnego – promocje — sklep stacjonarny.

Akcja jest prowadzona w oparciu o porozumienie z Fundacją „Jedno serce nie da rady” z Białegostoku. Kopie paragonów potwierdzających dokonanie zakupu w ramach akcji są archiwizowane. Na życzenie klienta może być wydane potwierdzenie o dokonaniu zakupu wspomagającego akcję.