W naszym sklepie dostępne są najlepszej jakości akcesoria dla psów. Nasz towar pochodzi od sprawdzonych producentów, którzy tworzą swoje produkty z myślą o czworonożnych pupilach. W asortymencie posiadamy regulowane obroże (skórzane oraz z taśmy polipropylenowej), szelki, smycze dla małych i dużych psów oraz akcesoria treningowe. Sprzedajemy również wygodne legowiska dla kotów i psów oraz ubranka dla nich. Oferowane przez nas akcesoria dla psów dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Akcesoria Chaba – wysoka, powtarzalna jakość

Oferta akcesoriów:

Tropiclean – renomowane amerykańskie kosmetyki

Szampony oparte wyłącznie na składnikach naturalnych

Używanie szamponów pozbawionych środków chemicznych często dodawanych w celu uzyskania efektów pianotwórczych z całą pewnością jest korzystne dla naszych pociech. Produkty naturalne pochodzenia roślinnego oprócz posiadania właściwości czyszczących są całkowicie bezpieczne dla zdrowia psa i kota. Nie powodują podrażnień skóry i oczu, nie mają też negatywnego wpływu na układ odpornościowy.  Są doskonałe dla psów i kotów o skłonnościach alergicznych.

Oferta szamponów

 

Higiena jamy ustnej

Często nie zdajemy sobie sprawy że 80% psów i 70% kotów wykazuje oznaki chorób uzębienia w wieku 3 lat. Tylko 10% właścicieli psów i kotów korzysta z usług weterynaryjnych w celu profilaktyki stomatologicznej. Choroby zębów mogą  prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i skracać życie zwierząt. Zapewnijmy naszym pociechom odpowiednie środki które ochronią uzębienie naszych pupili przed kamieniem, uszkodzeniami płytki nazębnej i jednocześnie zapewnią świeży oddech.

Oferta fresh breath

 

Futrossawka – koniec problemów z usuwaniem sierści.

Futrossawka to idealny sposób na usuwanie sierści z  kanapy, dywanów, kocy, ubrań czy tapicerki. Jest to produkt zaprojektowany i wytwarzany w Danii, który od ok. 2 lat jest dostępny na kilku rynkach europejskich, gdzie dotąd sprzedano już wiele tysięcy sztuk, a który bardzo ułatwia naszym klientom usuwanie sierści i sprzątanie po swoich kochanych czworonogach. Wbrew pozorom i popularnym przekonaniom to nie w mocy odkurzacza tkwi tajemnica usuwania sierści. To nie o odkurzacz chodzi, ale o odpowiednią końcówkę. Sierść prawie nic nie waży, więc jej wciągnięcie nie jest problemem dla większości odkurzaczy. Problemem jest oderwanie sierści od podłoża i zebranie jej tak by odkurzacz mógł ją wciągnąć. I to właśnie na tym polega tajemnica, innowacyjność i sukces naszej Futrossawki. Jest ona wyposażona w miękkie silikonowe lamelki, które zbierają sierść i umożliwiają jej wciągnięcie i usunięcie.

 

 

Koszulki i bluzki z wizerunkami wybranych psów i kotów.

Jeśli chcesz koszulkę z podobizną swojego czworonożnego pupila zapoznaj się z ofertą dostępnych w naszym sklepie koszulek i bluzek Scatola Cane. Są to wysokiej jakości wyroby bawełniane z trwałym nadrukiem. Koszulka z ulubionym psem lub kotem to również doskonały pomysł na prezent.

   

t-shirt – 59 zł                                                t-shirt dziecięcy – 49 zł                        t-shirt damski taliowany – 75 zł                     bluzka rękaw 3/4 – 89 zł

Opis                                                                   Opis                                                                 Opis                                                                Opis

bluzka koło – 95 zł

Opis

 

Wizerunki ras psów na koszulkach                                                                         Wizerunki ras kotów na koszulkach

 

Jeśli nie znalazłeś propozycji odpowiadającej wyglądowi swojego pupila możesz przesłać rysunek (nie zdjęcie) w pdf lub png i zamówić umieszczenie koszulce (dopłata 30 zł).