Naturalne gryzaki to smaczne i pożywne uzupełnienie codziennej diety psa. Przekąska zawiera składniki odżywcze, białka, witaminy i minerały, dzięki którym rozwój Twojego pupila może przebiegać prawidłowo. Ponadto gryzaki naturalne dla psów poprawiają uzębienie zwierzaka – czyszczą zarówno zęby, jak i przestrzenie międzyzębowe. Pozytywnie oddziałują także na jelita, oczyszczając je i zapewniając prawidłową florę bakteryjną. Smaczne gryzaki naturalne to doskonała i zdrowa alternatywa wobec plastikowych zabawek.

Duży wybór zdrowych i naturalnych gryzaków dla psów

W ofercie naszego sklepu dostępne są naturalne gryzaki dla psów wołowe, drobiowe, wieprzowe. Znaleźć można również produkty z dziczyzny. Przekąski są odpowiednie dla ras małych i dużych. Posiadamy w asortymencie m.in. suszone łapki kurze, indycze i kacze, nogi jagnięce, jelenia i sarny, uszy wołowe, wieprzowe i z dziczyzny. Przekąski sprzedawane są na sztuki, co umożliwia zakup kilku ich rodzajów. Nieustannie dbamy też o jakość naszych produktów. Oferowane przez nas gryzaki naturalne dla psów są zdrowe i wartościowe.

Dlaczego warto podawać naturalne gryzaki dla psa od Tobi?

Naturalne gryzaki dla psa od Tobi:

  • zaspokajają potrzebę żucia, lizania oraz gryzienia;
  • redukują stres, relaksują oraz są sposobem na nudę;
  • pochodzą od sprawdzonego producenta, co gwarantuje ich wysoką jakość;
  • są odpowiednie dla każdego pupila – służymy fachowym doradztwem i podpowiadamy jaki gryzak będzie odpowiedni dla danego psa mając na uwadze jego rasę, wagę, wiek itp.

W jaki sposób podawać naturalne gryzaki dla psów?

Podając psu nasze zdrowe i naturalne gryzaki należy pamiętać o tym, że:

  • przekąski, do których zaliczają się również gryzaki, są uzupełnieniem codziennej diety, gryzak jest jadalny i dostarcza kalorii, w przypadku nadwagi u psa warto wybierać gryzaki niskotłuszczowe np. ucho jelenia białe czy też tchawicę całą wołową;
  • piec bawiący się gryzakiem powinien być przez cały czas pod nadzorem;
  • gryzak może stanowić zdrową formę nagrody po treningu.

Czy naturalne gryzaki można podawać szczeniakom?

W naszej ofercie znajdują się również naturalne gryzaki odpowiednie dla szczeniąt, które jak najbardziej można im podawać.

  • Szczeniaki odczuwają zwiększoną potrzebę gryzienia oraz masowania dziąseł podczas wymiany zębów.
  • Naturalne gryzaki są zdrową alternatywą, dzięki której można uniknąć gryzienia przez szczeniaka mebli, butów itp.
  • Należy wybierać gryzaki o niewielkich rozmiarach np. uszy królicze , uszy sarny.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników