W oparciu o wieloletnie doświadczenie opracowaliśmy nowatorską koncepcję sprzedaży gwarantującą potencjalnym klientom niezwykle komfortowe warunki dokonywania kompleksowych zakupów.

Wygodne zakupy

Nie musisz wychodzić z domu żeby otrzymać całość towarów niezbędnych do zaspokojenia potrzeb Twojego zwierzęcia. Nie musisz również zamawiać całych opakowań (karmy suche, przekąski). Zamówiony towar przywieziemy (mieszkańcy Białegostoku i okolicznych miejscowości) lub dostarczy kurier. Zamówienie może być w dowolnych ilościach. Karmy suche można nabyć na wagę. Złożenie zamówienia może być poprzedzone konsultacją telefoniczną (601869812) lub mailową sklep@pptobi.pl , podczas której zapoznamy się z potrzebami kupującego i przedstawimy propozycje konkretnych towarów. Mieszkańcom Białegostoku sugerujemy dokonanie pierwszego zakupu w naszym sklepie stacjonarnym. Pozwoli to na zapoznanie się z całą ofertą sklepu znacznie szerszą od przedstawionej w sklepie online a ponadto umożliwi otrzymanie bonusu powitalnego (10% rabat na jeden wybrany towar lub 5% rabatu na całość zakupów).

Komfort wyboru

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniej karmy lub chcesz sprawdzić czy karma którą planujesz nabyć będzie pożywieniem właściwym, zwróć się do nas. Oferujemy doradztwo przy próbach wyboru najwłaściwszej karmy połączone z możliwością przetestowania wyselekcjonowanego pokarmu . Właścicielom czworonogów wymagających specjalnego żywienia jesteśmy w stanie zaproponować m.in. karmy hipoalergiczne monobiałkowe oraz niskotłuszczowe. Więcej n.t. karm.

Przyjazne ceny

Kupując w naszym sklepie stacjonarnym, można uzyskać korzystniejsze ceny niż w sklepie online. Większość posiadanych przez nas karm suchych w całych opakowaniach można kupić w naszym sklepie stacjonarnym w cenach konkurencyjnych w stosunku do ofert sklepów internetowych. Kupując karmy suche sprzedawane na wagę, można uzyskać rabat uzależniony od zakupionej ilości. Klientów poszukujących atrakcyjnych cen zachęcamy do zapoznania się z wykazem promocji oraz propozycjami w „Kąciku przyjaznych cen”.