Projekt “Pieskie życie”

Zapraszamy wszystkie osoby, chcące wesprzeć psy z dwóch podlaskich schronisk na sponsorowaną m.in. przez nas imprezę charytatywną w dniu 8 kwietnia 2018 r. w godzinach 11-16 przed Spodkami WOAK w Białymstoku na ulicy św. Rocha 14.

Dzień pełen atrakcji rozpocznie wystawa zrobionych przez pomysłodawce projektu Psiografia.pl zdjęć przedstawiających szczęśliwe życie ponad 40 psów. Następnie będzie można obejrzeć pokazy psich aktywności: agility, szkolenia psów, nosework, fitness dog, a także ze służb mundurowych – funkcjonariuszy z policji, straży miejskiej i służby więziennej. W ramach wydarzenia odbędą się także prelekcje lekarzy weterynarii dotyczące różnych aspektów pieskiego życia. Nie zabraknie również animacji dla najmłodszych i ciekawych stoisk, zwłaszcza z akcesoriami dedykowanymi naszym czworonogom. Na zewnątrz budzące się apetyty zaspokoją foodtruckowe przekąski.

Głównym celem imprezy jest udzielenie pomocy psom ze schroniska w Białymstoku i schroniska „Ciapek” w Hajnówce, dlatego podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona przez utworzony w tym celu komitet społeczny zbiórka pieniędzy do puszek i darów rzeczowych do pojemników oraz licytacje atrakcyjnych fantów, które przeprowadzi Stowarzyszenie Happy Dog. Gośćmi specjalnymi będą psy ze schroniska w Białymstoku, polecające się do adopcji.

Na imprezę można przyjść z własnym czworonogiem, pamiętając o zapewnieniu bezpieczeństwa jemu samemu i innym uczestnikom (obowiązkowe są smycz i kaganiec).

Wstęp na wydarzenie jest wolny.