Pragniemy żyć radośnie, szczęśliwie i nie zawsze zauważamy żyjące w naszym otoczeniu, błąkające się, często porzucone, skrzywdzone przez los i wymagające ludzkiej opieki zwierzęta. Chęć niesienia pomocy tym biednym zwierzętom nie jest powszechna. Jednak znajdują się ludzie walczący z obojętnością i potrafiący dać szczęście bezradnym czworonogom. Kilka lat temu zetknąłem się z wspaniałymi ludźmi wkładającymi mnóstwo wysiłku w prowadzenie Fundacji Jedno Serce Nie Da Rady. Wówczas Fundacja umieszczała swoich podopiecznych w prowadzonym przez Panią Irenę Jankowską domu tymczasowym dając schronienie około 80 psom i 30 kotom. Niestety , w pewnym momencie utrata zdrowia nie pozwoliła Pani Irenie na dalsze sprawowanie opieki. Skłoniło to Fundację do podjęcia decyzji o budowie profesjonalnego przytuliska. W miejscowości Szumowo k. Zambrowa, została nabyta działka z wymagającymi adaptacji budynkami gospodarczymi. Będzie się tam mieściła siedziba fundacji, kociarnia z dostępem do zewnętrznej woliery, miejsca dla chorych psów. Pokoje w przebudowanej stodole będą ogrzewane, każdy z nich z oddzielnym dostępem do wybiegu. Oprócz tego będzie jeden, może dwa duże wybiegi dla psiaków. Nabyte siedlisko jest od kilkudziesięciu lat opuszczone i zaniedbane. Wymaga mnóstwa pracy i znacznych środków finansowych. Kierując się potrzebą zapewnienia ich zainicjowaliśmy akcję pomocy w budowie „Przytuliska dla zwierząt na Podlasiu”. W tym celu korzystając z internetowego serwisu Ratujemy Zwierzaki zorganizowaliśmy zbiórkę pieniężną mającą wspomóc działania Fundacji.

Jak dokonać wpłaty?
Wystarczy wejść na stronę: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sklep-tobi i kliknąć na “Wesprzyj”. Anonimowe dokonywanie wpłat może stanowić utrudnienie podczas identyfikacji służącej wynagrodzeniu darczyńców .

Pakiet korzyści dla wpłacających

Osoby które dokonały wpłaty co najmniej 10 zł mogą skorzystać z n/w gratyfikacji udzielanych przez nasz sklep lub współpracujące z nami podmioty wspierające akcję:

Zakupy w naszym sklepie stacjonarnym

do wyboru jeden z wariantów

 • Jednorazowy rabat w wysokości 10% na całość zakupionych towarów lub 20% na jeden wybrany produkt (karmy suche do 2kg),
 • Doradztwo w zakresie doboru karmy dla psów i kotów połączone z możliwością otrzymania gratisowych próbek lub zakupu testowego karmy (karmy suche 20% rabatu do ilości nie przekraczającej 2kg). Posiadamy karmy hipoalergiczne monobiałkowe do stosowania diety eliminacyjnej przy uczuleniach lub nietolerancjach pokarmowych, karmy niskotłuszczowe do diety odchudzającej, wspomagające funkcjonowanie układu kostno –stawowego czy procesów trawiennych.
 • Możliwość bezpłatnego przetestowania funkcjonalności Futrossawki (ssawko szczotka do usuwania sierści) oraz preferencyjnego nabycia (poniżej cen występujących przy zakupach internetowych).
 • Jednorazowy rabat w wysokości 30% na zakup t-shirtu z wizerunkiem wybranej rasy psa (rozmiary dziecięce i dla dorosłych) . Przedział cenowy po rabacie 39 zł – 69 zł (ilości ograniczone , zależne od stanu zapasów).
 • Liczne jednorazowe gratisy m.in. standardowe opakowanie karm suchych dla psów. (Canagan 2kg, Acana/Orijen 340g, Raw Paleo 280g) w ilościach ograniczonych oraz gryzaki naturalne (uszy wołowe) i gadżety (plecaki, torby zakupowe).

Zakupy wysyłkowe

 • 10% rabat na jednorazowe zakupy w naszym sklepie online – w przypadku zaistnienia sytuacji wyczerpania stanu magazynowego określonego produktu i braku możliwości natychmiastowego jego uzupełnienia zaproponujemy przewidywalny termin realizacji zamówienia. Rabat nie dotyczy objętych bardzo korzystną promocją cenową suchych karm dla psów Canagan, Essential Foods Contour i mokrych karm dla kotów Gussto

Zamówienie można wykonać:

 • telefonicznie lub pocztą elektroniczną – płatność za pobraniem u kuriera,
 • w sklepie online – w tym wypadku potrzebujemy informację określająca towary i ilości do zamówienia i przesyłamy pocztą elektroniczną link do dokonania zamówienia w cenach uwzględniających rabat- płatność online, przelew tradycyjny lub za pobraniem.

Ponadto oferujemy:

 • Telefoniczne doradztwo w zakresie doboru karmy dla psów i kotów połączone z możliwością otrzymania gratisowych próbek, zakupu testowego karmy (ilości do ustalenia) lub całych opakowań karm suchych w uzgodnionych cenach. Posiadamy karmy hipoalergiczne monobiałkowe do stosowania diety eliminacyjnej przy uczuleniach lub nietolerancjach pokarmowych, karmy niskotłuszczowe do diety odchudzającej, wspomagające funkcjonowanie układu kostno –stawowego czy procesów trawiennych.
 • Przygotowanie specjalnej oferty na preferencyjnych warunkach, uwzględniającej indywidualne wymagania klienta obejmującej: karmy, przekąski , akcesoria, środki pielęgnacji i wszystko co jest potrzebne do zapewnienia niezbędnej opieki zwierzętom domowym. Po krótkiej konsultacji odpowiemy jakie produkty i w jakich cenach jesteśmy w stanie zaproponować. Oczywiście możemy również przesłać próbki produktów.

Gratyfikacje udzielane przez współpracujące z nami podmioty wspierające akcję:

 • 20% upustu na konsultację podczas pierwszej wizyty w sąsiadującym z naszym sklepem, doskonale wyposażonym gabinecie weterynaryjnym „Animed”,
 • 10% upustu na konsultację behawioralną świadczoną przez Ośrodek Szkolenia Psów „Lupus”,
 • przy wpłatach o wartości co najmniej 100zł można otrzymać gatisowo kawę, herbatę lub 20% upust na dowolne ciasto w „Kocie Cafe”, niezwykłej kawiarni, w której można przyjemnie spędzić czas w towarzystwie „mruczków” podopiecznych Fundacji Kotkowo.