Canagan – karma biologicznie odpowiednia.karmy canagan

To karma, która odpowiada naturalnym potrzebom żywieniowym. Dla mięsożerców to dużo mięsa i mało węglowodanów. Współczesne karmy dla psów niestety nie spełniają tych wymogów. Producenci stosują tanie składniki roślinne (zboża), posiadające minimalne wartości odżywcze. Karmy są przeładowane węglowodanami. Niestety dla mięsożerców karmy z węglowodanami i białkiem roślinnym to karmy najzwyczajniej niezdrowe.

Nasi dietetycy dokładnie przeanalizowali potrzeby pokarmowe psów i kotów, po to, aby stworzyć karmę, która będzie naśladować dietę psich i kocich praprzodków oraz ich pobratymców żyjących współcześnie w środowisku naturalnym.

Canagan zapewnia zbilansowane proporcje białka, mięsa i tłuszczu w stosunku do węglowodanów oraz bardzo wysoką zawartość mięsa. Canagan Scottish Salmon, Free Run Chicken, Grass-Fed Lamb to wspaniałe karma pozostająca w bardzo bliskim związku z biologicznym zapotrzebowaniem kotów i psów na dietę.

Dla przykładu Canagan Country game, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

Najlepsze składniki naturalne

Canagan, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

Zapoznaj się z ofertą testowania karm

Zobacz karmy Canagan w naszym sklepie online

Naturalne gryzaki, za symboliczną złotówkę, w zestawie z karmami Canagan i Essential Foods 12 kg – (kliknij i zobacz dostępne zestawy)

naturalne karmy canagan